З появою «Картки рівнянина» в обласному центрі можуть зникнути кондуктори

Таке випливає зі слів міського голови Рівного

Cьогодні міською владою та представниками одного із всеукраїнських банків було підписано меморандум про співпрацю. Це перший крок у впровадженні «Картки рівнянина» на підтримку проекту Rivne Smart City. Ця картка, в перспективі, надає доступ до адміністративних та соціальних послуг. Зокрема, її власники матимуть можливість отримувати знижки в торговельних мережах, закладах медицини, освіти, культури, зможуть оплачувати комунальні послуги та зручніше користуватися громадським транспортом, у якому встановлять прилади обліку пасажирів. Тоді, ймовірно, доведеться відмовитись від послуг кондукторів, каже міський голова Рівного, Володимир Хомко:

Згідно з підписаним сьогодні меморандумом, «Карткою рівнянина» буде соціальна платіжна картка від Ощадбанку. На ній розмістять ініціали, контактні та безконтактні чипи і видаватимуть її у відділеннях банку. Вона буде створена на основі «MasterCard», але оформляти рахунок буде не обов'язково. Отримати «Картку рівнянина» зможуть зареєстровані жителі обласного центру, а також мешканці області, які працюють у Рівному. Варто зауважити, що бюджет проекту досі залишається таємницею.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень