З появою «Картки рівнянина» в обласному центрі можуть зникнути кондуктори

Таке випливає зі слів міського голови Рівного

Cьогодні міською владою та представниками одного із всеукраїнських банків було підписано меморандум про співпрацю. Це перший крок у впровадженні «Картки рівнянина» на підтримку проекту Rivne Smart City. Ця картка, в перспективі, надає доступ до адміністративних та соціальних послуг. Зокрема, її власники матимуть можливість отримувати знижки в торговельних мережах, закладах медицини, освіти, культури, зможуть оплачувати комунальні послуги та зручніше користуватися громадським транспортом, у якому встановлять прилади обліку пасажирів. Тоді, ймовірно, доведеться відмовитись від послуг кондукторів, каже міський голова Рівного, Володимир Хомко:

Згідно з підписаним сьогодні меморандумом, «Карткою рівнянина» буде соціальна платіжна картка від Ощадбанку. На ній розмістять ініціали, контактні та безконтактні чипи і видаватимуть її у відділеннях банку. Вона буде створена на основі «MasterCard», але оформляти рахунок буде не обов'язково. Отримати «Картку рівнянина» зможуть зареєстровані жителі обласного центру, а також мешканці області, які працюють у Рівному. Варто зауважити, що бюджет проекту досі залишається таємницею.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень