Перші подробиці смертельної ДТП у Рівному: чоловіку було 30-40 років (ФОТО/ВІДЕО)

Він їхав на велосипеді

На Соборній у Рівному сталася смертельна ДТП. Легковик неподалік пішохідного переходу на Ювілейному на смерть збив велосипедиста.

Попередньо відомо, що чоловіку було 30-40 років, у нього була травматична ампутація руки.

Наразі на місці події перебувають поліцейські. Рух транспорту дуже ускладнений.

Оновлена інформація від поліції

Слідчо-оперативна група на місці події встановила, що 32-річний водій легковика «Skoda Octavia» допустив наїзд на велосипедиста — 39-річного рівнянина.

Отримані жителем Рівного травми виявилися несумісні із життям — медики констатували смерть потерпілого.

Кермувальник авто за зовнішніми ознаками тверезий, утім у нього будуть відібрані біологічні зразки.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень