Пенсії, субсидії та допомога: що буде з виплатами у квітні, травні й далі

Це безпрецедентна ситуація для бюджету України

Наразі катастрофічної ситуації щодо бюджетних надходжень – немає, запевняє голова парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

За його словами наразі держава виконує усі свої соціальні зобов’язання, і гроші витрачає переважно на соціальні виплати та оборонний комплекс.

Ми виконуємо всі зобов'язання своєчасно. І виплати переселенцям, і виплати пенсій, і виплати бюджетникам здійснюються своєчасно навіть на тих територіях, де йдуть бойові дії, а в деяких випадках навіть заздалегідь. Це пріоритетні зобов'язання уряду, тому ми їх виконуємо насамперед. Якщо не брати оборону.

 

Власне, на сьогодні в бюджеті залишилися два великих напрямки фінансування-оборона і «соціалка», - сказав він.

 

Надходження податків у березні в Україні перевиконали. Впали митні надходження в березні, і такими ж низькими вони поки лишаються у квітні.

Нам необхідна допомога іноземних партнерів, і ми її отримуємо, а також ті військові облігації внутрішньої державної позики, які щовівторка розміщує Міністерство фінансів.

 

Ніякої катастрофи немає, все відбувається стабільно. Безперечно, з урахуванням того, що виклик є безпрецедентним, виклик, з яким ми ніколи не стикалися, і мало країн у своїй історії стикалися, ми досить оперативно перейшли на військові рейки, оперативно перебудувалися до такого величезного виклику і виконуємо зобов'язання перед людьми та державою, - сказав Гетманцев.

ДЖерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень