![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Зміни пов’язані з реалізацією медичної реформи
Педіатричне відділення №1 міської дитячої лікарні у Рівному перепрофілюють. З 1 січня наступного року на його місці відкриють «Центр реабілітації та відновного лікування».
Причиною таких нововведень є суттєве зменшення пацієнтів, яким надають допомогу у стаціонарі, каже директор КП «Міська дитяча лікарня» Микола Надєйко:
- Два останні роки стаціонар, який складається з 4 відділень і розрахований на 150 ліжко-місць, пролікував у 2,5 раза менше пацієнтів.
Раніше тут лікували в рік 5000 дітей, а зараз – 2000 маленьких пацієнтів. Це пов’язано з пандемією, з війною, а можливо і з роботою сімейних лікарів, які забрали на себе дуже велику частину відповідальності.
У новому реабілітаційному центрі медичну допомогу отримуватимуть діти з вродженими патологіями, і ті, хто потребує відновлення після травм. Скільки саме зможе заробити центр - поки сказати важко.
Зміни не спричинять скорочення персоналу, запевняє Микола Надєйко. Усіх лікарів переведуть в інше відділення, а середній персонал наразі проходить перекваліфікацію і буде працевлаштований уже новому центрі.
Медсестри стануть спеціалістами з фізіотерапії та лікувальної фізкультури. І вже з нового року центр реабілітації зможе укласти контракт з НСЗУ та збільшити фінансування лікарні.
До слова, від початку медреформи у цій лікарні скоротили чи не найменше працівників у порівнянні з іншими. З 400 працівників скоротили лише 9 осіб – охоронців та сестер-господарок. Там поставили автоматизовану систему охорони та уклали договір з компанією, яка надає послуги з прання постільної білизни.
Нагадаємо, нещодавно про закриття педіатричного відділення повідомила його завідувачка Оксана Сегіна. Вона каже, що її не звільняють, але вона турбується, чи не лишаться без роботи її медсестри. Про це ми писали тут:
«Для вас вакансій немає!»: в одному з дитячих медзакладів Рівного ліквідовують відділення
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Часу подумати – до вечора: Працівникам підприємства у Рівному зменшують зарплату у 2-4 рази (ФОТО)
Підлітки у Вараші добряче похуліганили: проблеми будуть не лише у них
Відкриття вчених для пацієнтів, які не говорять: За допомогою фМРТ можна читати думки
Апарат МРТ може вибухнути при аварійному відключенні світла: Яких заходів вживають на Рівненщині
Відомо, як працюватимуть лікарні Рівненщини, коли зникне світло (ФОТО)
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК