Зоопарк Рівного зробив відкриття у вигодовуванні новонароджених левенят

З 2009 року у зоопарку Рівного є один самець та дві самки левів. До цього часу у левиній сім’ї  народилися 15 левенят, шістьох з яких довелося вигодовувати спеціалістам зоопарку.

Раніше у раціоні таких малюків було козине молоко з яєчним жовтком, а тепер зоопарк має новий успішний досвід вигодовування левенят.

Докладніше про це розповідає заступник директора Рівненського зоопарку Ірина Оліферук:

Ми бачили, що народилися малята, що вони пищать, що вони неспокійні. Якщо пищать, значить – ненагодовані. І ми одразу забирали малят і вигодовували самі.

 

Різні суміші ми пробували. Але найкращий результат у нас давала готова молочна суміш для вигодовування цуценят. Вона - в порошку і ми просто її  розчиняли по інструкції.

За її словами, коли використовували козине молоко, у левенят помічали дисбактеріоз та часткове облисіння. А при годуванні французькою сумішшю для вигодовування цуценят, яка в рази дорожча, стан малюків покращувався.

До складу цієї суміші входять необхідні для хижаків вітаміни, в тому числі – таурин, якого ні в козиному, ні в коров’ячому молоці немає.

До слова, новонароджених левенят годують, як і людських дітей у такому ж віці: кожні дві-три години і без нічної перерви.

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень