У зоопарк Рівного хочуть завезти жирафів

Ці тварини є тільки у двох звіринцях України

Директор зоопарку Рівного Олег Павлюк каже, що можна й замахнутися на купівлю слона. Але його нема де взяти. А ось жирафів в Європі – надлишок. Тож одним із стратегічних планів розвитку зоопарку є купівля саме цих тварин.

Говорить Олег Павлюк:

Жирафи залишаються ідеєю фікс, яку хочеться все-таки реалізувати. Два фактори, чому саме так за цих жирафів зачепився. По-перше, вони є фактично в надлишку в Європі. Памятаєте, що була історія, що там десь в Данії навіть забивали. Їх є надлишок. Я знаю чеські зоопарки, в яких є 18-20 жирафів. У них проблема. Вони не знають, де їх подіти. Вони їх готові передати.

 

В Україні нині є чотири жирафи. У нас є потенціал. Це дуже добре.

За словами Олега Павлюка, щоб могти утримувати жирафів у зоопарку Рівного, потрібно побудувати спеціальний теплий ангар. У яку суму він може обійтися – Олег Павлюк ще не підраховував.

До речі, нині в Україні жирафи є тільки у Київському зоопарку та одному з приватних звіринців. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень