У Рівненському зоопарку будують нову котельню

Вона працюватиме на твердому паливі і зекономить гроші закладу

Мавп, птахів, антилоп, зебр та інших тварин у рівненському зоопарку тепер обігріватимуть краще. Тут почали будувати нову твердопаливну котельню, яка опалюватиме будиночки африканських тварин взимку. До того ж, нова котельня допоможе зекономити неабиякі кошти самому зоопарку.

Відомо, що на твердопаливну котельну місто виділило 600 тисяч гривень. А зоопарк за свій кошт, а це 450 тисяч,  розробив усю необхідну документацію. Роботи вже тривають і завершаться до кінця цього року.

Ось що розповів директор зоопарку Олег Павлюк:

Ми ці кошти до кінця року, переконаний, освоїмо. До зими запустимо опалення для тих тварин. Там раніше було електричне опалення, і це було дуже дорого. За місяць взимку нам доводилось платити по 70 тисяч за тепло. Тепер із введенням в експлуатацію цієї твердопаливної котельні ми зможемо економити суттєві суми. Думаю, що за два, два з половиною роки вкладені у цю котельну кошти окупляться.

Зауважимо, що будівництво котельні, на яку виділяли гроші із бюджету зоопарку, не вплине на цінову політику звіринця. Тобто вартість квитка взимку тут не зростатиме. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень