Бачити левів у мороз у теплі можна буде в зоопарку Рівного

А поки їм доводиться вдень мерзнути

Левам Рівненського зоопарку торік збудували зовнішній вигул. Це був перший етап реконструкції їхнього вольєру.  Після цього розпочався другий етап - демонтаж старого приміщення, у якому вони жили, і зведення на його місці нового зимового приміщення з обігрівом. Адже леви – африканські тварини, не звиклі до українських морозів. Оскільки ці роботи ще не завершені, нині леви фактично живуть на будівельному майданчику. Тобто вдень їх випускають на вулицю у місце зовнішнього вигулу і ведуть будівництво, на ніч запускають у зимове приміщення.

Директор Рівненського зоопарку Олег Павлюк обіцяє, що добудують це приміщення до кінця цього року:

Нове зимове приміщення зараз добудовують і до кінця року воно буде завершене. І леви на зиму вже зайдуть у  це приміщення.

 

І на наступний рік залишається третій етап реконструкції - останній. Ми знову випустимо левів навесні на вулицю і зможемо вже оздоблювати зимове приміщення і робити зал для відвідувачів, куди вони зможуть заходити всередину і бачити левів взимку.

На завершення реконструкції зимового приміщення для левів, за словами Олега Павлюка, потрібно 2 мільйони 15 тисяч гривень. Їх він проситиме виділити з міського бюджету 2018 року.  

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Теги: зоопарк

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень