Павленко заступилась за Паш: солістка Go_A виступила з неоднозначною заявою (ОНОВЛЕНО)

Катерина Павленко розповіла, що думає про скандал на цьогорічному Нацвідборі

Переможницю Нацвідбору Alina Pash, що мала представляти Україну, дискваліфікували за незаконний в’їзд до Криму та підроблену довідку про перетин кордону.

Фронтвумен гурту Go_A, Катерина Павленко заявила, що не хотілось би, щоб через цей скандал Україна знову не брала участі у «Євробаченні», як і у 2019 році. За словами артистки, на конкурсі українців чекають.

- Україну там дуже сильно чекають. Після нашого тогорічного виступу ми досі отримуємо повідомлення від єврофанів і Україна для них відкрилась зовсім з іншого боку. Тож хотілось би продовжувати цю історію успішно, – поділилась Катя.

Також Павленко зазначила, що про незаконний перетин кордону з Кримом Аліни Паш будо відомо ще до Нацвідобру, тому організатори кастингу мали врахувати це одразу.

- Дуже дивно, що на це закрили очі. Адже було зрозуміло, що суспільство буде дуже неоднозначно реагувати на цю ситуацію. Невже вони (організатори, – Ред.) думали що ніхто нічого не запідозрить і що українці забули про цю історію?! – зазначила артистка.

Солістка гурту Go_A додала, що зараз склалась неоднозначна ситуація і заміняти учасника на когось іншого буде не зовсім доречним.

- Є велика ймовірність що можуть визнати, що в Україні занадто політизований відбір відбувся і взагалі дискваліфікувати нас цього року. Мені здається треба знову зробити висновки, як після 2019 року і ретельніше ставитись до відбору, і якщо «Суспільне» вже поставило певні правила, яким має відповідати учасник, то треба їх якісно перевіряти.

Катя зізнається, що дуже складно сказати, кого ми маємо відправити від України замість Аліни Паш і чи взагалі така заміна буде справедливою.

- Якщо ми зараз відправимо замість Аліни Паш іншого артиста, то мені здається його теж може спіткати хвиля хейту зі сторони людей, які вболівали за те, щоб поїхала Аліна Паш. І не зрозуміло, чи погодиться хтось брати на себе цей удар, – каже артистка.

Катя нагадала, що у 2019 році була схожа ситуація з MARUV. Тоді іншим артистам пропонували поїхати замість неї, але вони відмовились.

- Взагалі Нацвідбір проводиться для того, щоб обрати гідного представника. І мені здається замінювати учасника недоречно. Це й так неприємна історія, бо в Європі вже оголосили, що буде Аліна Паш і фанати почали вибудовувати вже свої прогнози. А тепер ми їх ставимо перед фактом, що в нас інший учасник, – додала Павленко.

Джерело: Сьогодні

Втім, сама Катерина Павленко спростувала цю інформацію в своєму інстаграмі. Мовляв, коментарі - справді її, але висновок, виведений у заголовку - хибний.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень