ON-LINE

«Шукайте кошти деінде, а не в нас», - ініціатор оновлення парку Грабник - Тарасу Максименку

вівторок, 24 вересня 2019
Начальнику управління культури дорікнули

Ми писали, що на засіданні бюджетної комісії міськради начальник управління культури Тарас Максименко просив надати з бюджету мільйон гривень на проєкт «Таємничі підземелля Рівного».

Коли ж його запитали, чи є в управління, звідки взяти цю суму, відповів, що навряд чи будуть виконані проекти громадського бюджету щодо оновлення парку на Грабнику біля Палацу дітей і молоді, тож можна перекинути фінансування звідти.

Це обурило ініціатора проекту громадського бюджету щодо оновлення парку Оксану Майбороду і вона відповіла Максименку у Фейсбуці: 

Oksana Maiboroda 1 год · Коли хочеш порадувати хорошими новинами, що вже починаються будівельні роботи з відновлення парку на Грабнику, але тут дізнаєшся, що начальник управління культури, що відповідає за реалізацію відповідних громадських проектів, пропонує на бюджетній комісії депутатам зняти кошти з парку і перекинути на підземелля!!!

 

Дуже не хочеться, щоб було як минулого року, тоді так само зняли частину коштів з парку за ініціативи управління. Нащо повторювати помилки, коли усі знають контакти одне одного і можна завжди уточнити, на якій стадії проект?

 

Так от, пане Тарасе Максименку, прошу вас знайти кошти деінде, а не з парку. Проекти вже відкореговано, документи передано в управління капітального будівництва, підрядник готовий приступати до роботи! Мешканці мікрорайону та учні Палац дітей та молоді, м.Рівне та музичної школи мають ходити в освітленому та безпечному парку і не треба цю можливість забирати!

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено пакет

    2 серпня, в неділю, в районі краєзнавчого музею згубили пакет з грошима. Велике прохання...
  • Загублено документи

    Загублено техпаспорт на прізвище Іванова Руслана та посвідчення водія на Присяжнюк...
  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного