У парку Рівного помітили кіоск. Підозрюють, що він - незаконний

Такі підозри виникли у депутата міськради

Депутат міськради Рівного Святослав Стельмащук звернув увагу на нову малу архітектурну форму у парку імені Шевченка. Він її сфотографував і виклав фото у Фейсбук з коментарем:

Sviatoslav Stelmashchuk 28 хв. · Rivne · ОДНІ ЗНОСЯТЬ, ІНШІ З‘ЯВЛЯЮТЬСЯ

 

Сьогодні під час ранішньої пробіжки помітив «нахабне» встановлення торговельного кіоску в парку ім. Т.Г. Шевченка зі сторони центрального входу по вулиці Соборна. Власники кіоску вже встигли вирити котлован на земельній ділянці, яка перебуває у постійному користуванні парку, здійснили підключення до електромережі та вже розпочали торгівлю. І це в той час, коли у місті спеціальна комісія бореться із незаконно встановленими спорудами.

 

Встановлення МАФу, звісно, не могло відбутися без відома директора Комунального підприємства «Міське об‘єднання парків культури та відпочинку» Андрія ЧЕРЕПАНОВА. Відтак невідкладно звернувся із депутатським зверенням Рівнеради про демонтаж незаконно встановленої споруди!

 

Також вимагаю від керівників міста провести службове розслідування відносно бездіяльності директора парку та можливого сприяння незаконного встановлення торгового кіоску.

Отримати коментар Андрія Черепанова поrи не вдалося. В адміністрації Міського об'єднання парків культури і відпочинку повідомили, що він зараз перебуває у відпустці. Також пообіцяли, що їхній юрист надасть відповідь щодо законності розміщення кіоска лише, якщо на це буде офіційний письмовий запит. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень