Панічно бояться ризикувати. П’ять найбільших боягузів Зодіаку

Одні - хоробрі тільки перед рідними, інші - опускають руки за найменшого стресу

ТЕЛЬЦІ

Вкрай обережні особистості, уникають будь-якого ризику. Якщо треба вийти зі звичної зони комфорту, то вони наперед продумують усі можливі варіанти розвитку подій.

Через ці тривалі міркування частенько вони впускають свої шанси. Їм простіше від усього відмовитися взагалі, ніж перейматися, що щось може піти не так.

РАКИ

Раки можуть бути хоробрими, але тільки у питаннях, які стосуються захисту сім'ї або розв'язання проблем, пов’язаних з близькою людиною.

А от брати відповідальність за власні помилки вони не наважуються. Вкрай неохоче визнають свої помилки, і готові чекати поки ситуація вирішиться сама собою.

ДІВИ

Діви аж бісяться через власні помилки чи невдачі. Аби не ризикувати виявитися невігласами в очах найближчого оточення, вони можуть навіть не піти на зустріч з друзями, яких вважають розумнішими за себе.

ТЕРЕЗИ

Ненавидять сварки, але готові додати драми, аби уникнути відповідальності за власні помилки. Дуже полюбляють викликати співчуття до своєї персони та перекладати відповідальність на інших.

РИБИ

Страждають від впливу зовнішнього світу. Якщо плани змінюються й обставини складаються не найкращим чином для Риби, то вони намагаються якомога скоріше позбутися будь-якої відповідальності.

Взагалі полюбляють зі сторони дивитися, як інші бігають й метушаться. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень