Пам’ятник Косміаді може з’явитися у Рівному вже влітку

Сам пам’ятний знак художнику та педагогу Георгію Косміаді вже виготовлений

Обійдеться він місту в 300 тисяч гривень. Розробником скульптури став скульптор Микола Сівак.

Встановити його планують на вулиці 16 липня. Втім, були пропозиції перенести пам’ятний знак в інше місце. Однак, як відзначає начальник управління культури та туризмі Рівнеради Тарас Максименко, це може викликати хвилю обурення:

Його виготовляли в композиції. Тобто, з прив’язкою до місця. Це спілка дизайнерів, спілка художників, навіть спілка архітекторів були задіяні до обговорення цієї ситуації. Тому я думаю, що наші потуги перенести його в інше місце можуть бути сприйняті творчою громадськістю дуже негативно

Як відзначає Тарас Максименко, якщо міська рада виділить гроші, то встановлять пам’ятник вже влітку.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень