Отримавши «живі» гроші, рівняни почали вдвічі менше платити за тепло

Монетизовані субсидії призвели до скорочення рівня оплати

У Рівному припиняють опалювальний сезон. Багатоповерхівки міста будуть відключені від теплоносія у понеділок, 15 квітня. Проте, цього року «Рівнетеплоенерго» продовжить подачу гарячої води навіть у міжопалювальний період.

Втім, успіх цієї ініціативи тепловиків залежить від  вчасної сплати рівнянами рахунків за уже спожиті послуги, пояснює речник «Рівнетеплоенерго» Світлана Сирота:

 

На сьогодні споживачі заборгували «Рівнетеплоенерго» 272 мільйони 700 тисяч гривень.

 

За спостереженнями фахівців «Рівнетеплоенерго» з моменту отримання монетизованих субсидій, у березні оплата субсидіантамиза спожиті послуги становила лише 50%.

 

Таким чином, отримавши у березні монетизовану субсидію, рівняни стали вдвічі менше платити за тепло.

Тепловики нагадують, що отримані «живі гроші» на оплату комірного слід використовувати за призначенням, адже нинішня заборгованість позбавить споживачів можливості отримання субсидії у майбутньому.

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень