Подробиці щодо отруєння дев'яти людей на Рівненщині

Їх розповіли в обласному лабораторному центрі

Нагадаємо, що дев'ять людей захворіли на госотрий гастроентероколіт після святкування хрестин у магазині-кафе "На Паненській" у Дубні.  

Детальніше розповіла лікар-епідеміолог обласного лабораторного центру Ольга Романчук:

Всі вони дорослі хворі. Четверо осіб госпіталізовані. П’ятеро лікуються амбулаторно. У п’яти осіб захворюваність протікає в легкій формі, а у чотирьох госпіталізованих - стан середньої важкості.

За словами Ольги Романчук, всі потерпілі їли всі страви на хрестинах, тож поки неможливо встановити, якою саме з них могли отруїтися. І коли фахівці лабораторного центру відбирали продукти для мікробіологічних досліджень, готових страв, які вони їли, не лишилося. Тож на аналіз брали сировину, з якої їх готували. Результат дослідження буде не раніше, ніж через три дні. Тож тільки тоді зможуть назвати збудник хвороби.  

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень