

Йдеться про 300 тисяч українців
Понад 410 мільйонів гривень залишків пільг на житлово-комунальні послуги отримає 326 тисяч українців.
Це категорія громадян які мають субсидії на оплату комірного, пояснює очільниця Мінсоцполітики Марина Лазебна.
Регіональні органи соцзахисту перевірили залишки коштів, сформували списки. Наразі вся інформація передана до Ощадбанку.
Коли саме гроші надійдуть на рахунки українців – не уточнюють, але зазначають – впродовж липня.
Пільговики отримають відповідне смс-повідомлення або сповіщення через електронні засоби зв’язку.
– Якщо у людини, яка отримує пільги, немає відкритого рахунку в Ощадбанку, вона може відкрити його. Для цього необхідно подати відповідну заяву до Ощадбанку до грудня поточного року, – наголосила Лазебна.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що українці зверталися в Ощадбанк з вимогою повернути невикористані залишки пільг на комунальні послуги.
Джерело: ФАКТИ
Радіо Трек: НОВИНИ
Як правильно називати росіян: в українській мові є лише одне правильне слово
«Або не їдь, або не ний!»: українка про речі, які ви зненавидите в Іспанії
2025 рік приготував для них неймовірний фінансовий успіх: Три знаки Зодіаку, на яких звалиться багатство
Ніяка вона не Могилевська: 30 років тому співачка відмовилась від справжнього прізвища
Якщо вдало заміж, то тільки за них: чоловічі імена, які приносять успіх та багатство
Що буде з грошима українців, якщо щось станеться із Приватом чи Ощадбанком?
Канікули закінчилися – відсьгодні банки вимагають платити за кредитами
Повертаємось до «довоєнних» умов: банки скасовують кредитні канікули і підвищують ставки за кредитами
300 тис. українців не можуть отримати пенсію: у Мінсоц розповіли, що їм робити
Які пільги передбачила держава для дітей учасників бойових дій
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415