Що буде з грошима українців, якщо щось станеться із Приватом чи Ощадбанком?

Відповідь на це питання знають у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб

В Україні під час дії воєнного стану і ще 3 місяці після його завершення чи скасування громадянам гарантують 100% повернення їхніх банківських вкладів.

Якщо протягом вказаного часу будь-який український банк збанкрутує чи буде позбавлений ліцензії, його клієнтам повернуть кошти у повному обсязі.

Про це повідомила Світлана Рекрут, голова Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Очільниця Фонду запевняє, що ніякого «банкопаду» цього разу не буде: з 2014 року, коли росія вперше напала на Україну, вітчизняна фінансова система суттєво змінилася. Вона стала набагато міцнішою і тепер здатна витримати таке потрясіння, як війна.

Звісно ж, у банків зараз існують певні проблеми із наданими раніше кредитами. Велика кількість клієнтів просто не має змоги повернути кошти, тож фінустанови зазнають збитків. Однак все не настільки погано, щоб серйозно перейматися можливістю розвалу ПриватБанку або ж Ощадбанку.

Джерело: gsminfo

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень