Освітянам Рівненщини полегшили пошук роботи

Але вакансій поки не зазначили

На сайті головного управління освіти й науки у рівненський області з’явився  розділ «працевлаштування». Як повідомляє прес-служба управління, тут відображатимуться резюме вчителів та освітян, які шукають роботу, а також з’являтимуться вакансії у всіх освітніх закладах області.

Оскільки розділ тільки запрацював, то тут відображаються дані тільки тих вчителів, які шукають роботу. Вакансій поки не зазначено.

Нагадаємо, новий закон «Про освіту» визначає освітній заклад як автономну одиницю. Тож добір, призначення та звільнення з посади педагогічних працівників державних та комунальних освітніх закладів передано їхнім керівникам.

На Рівненщині таких освітніх закладів близько 1,2 тисячі. З них: 535 дошкільних, понад 600 загальної середньої освіти, 19 ПТНЗ та 33 заклади вищої освіти І-ІV рівнів акредитації.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень