Освітню субвенцію в Україні скоротили на 20%

Причиною економії є війна

На освіту з держбюджету у 2023 році надійде на 20% менше коштів, порівняно з 2022 роком. Про це йдеться у листі-роз’ясненні.

Документ містить посилання на інформаційні довідки про попередній розрахунок обсягів освітньої субвенції для обласних бюджетів та бюджетів територіальних громад на 2023 рік.

Разом з тим у МОН наголосили керівникам закладів про необхідність моніторингу бази учнів, щоб оперативно відслідковувати міграції учнів і за потреби здійснювати перерозподіл освітньої субвенції. Бо він можливий тільки на основі персональних даних учнів.

Обрахунок обсягу субвенції на 2023 рік вперше здійснено на підставі персональних даних учнів, поданих закладами загальної середньої освіти та з урахуванням обʼєктивних параметрів щільності учнів і відсотка населення, що проживає у сільській місцевості, станом на 2022 рік.

Джерело: osvita

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень