Острозька академія – серед лідерів державних ЗВО України (ФОТО)

За середнім конкурсним балом абітурієнтів

Острозька академія – серед лідерів державних вишів України за середнім конкурсним балом абітурієнтів. Хоча вступна кампанія 2021 ще не завершилась, проте нам повідомили про перші результати. Острозька академія здобула першість, випередивши навіть київські виші.

Тож в Острозькій академії топові спеціальності серед майбутніх бакалаврів, за даними  «Єдиної державної електронної бази з питань освіти», виглядають таким чином.

Першість в Україні Національний університет «Острозька академія» посів зі спеціальностей «Національна безпека (за окремими сферами забезпечення та видами діяльності)» та «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». 

Друге місце – зі спеціальностей Філологія «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська», «Українська мова та література», «Право» та «Громадське здоров’я».

Третю сходинку серед державних вишів за середнім конкурсним балом абітурієнтів «Острозька академія» зайняла зі спеціальностей  «Психологія», «Історія та археологія», «Журналістика» та «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Четверта позиція – зі спеціальностей «Філософія», «Фінанси, банківська справа та страхування», п’ята – зі спеціальностей «Культурологія» та «Політологія».

Відповідальна секретарка приймальної комісії НаУОА, помічниця ректора з освітнього менеджменту Юлія Харчук пояснила:

 - Зазначений вище рейтинг порівнює якісний склад вступників українських закладів вищої освіти за середнім балом ЗНО, що дозволяє об’єктивно оцінювати популярність та авторитет вишу на ринку освітніх послуг країни.

 

Ми обираємо для здобуття вищої освіти найкращих абітурієнтів з кращих.

 

Лідерські позиції Національного університету «Острозька академія» серед державних вишів – за середнім конкурсним балом абітурієнтів – вкотре підтверджують, що наш університет розвивається у правильному напрямку, надаючи якісну вищу освіту та формуючи майбутню еліту України.

 

Дорогі вступники 2021-го, Острозька академія чекає саме вас.

*на правах реклами

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень