Новий корпус Острозької академії світового рівня показали президенту (ФОТО/ВІДЕО)

Будівля вразила навіть професора з Оксфорда, каже ректор

Під час візиту президента в Острог напередодні Володимиру Зеленському показали новозбудований корпус навчального закладу.

У ході екскурсії ректор Національного університету Ігор Пасічник розповів, що у закладі – найновіше обладнання, а матеріали в аудиторіях та кабінетах – екологічно чисті.

 

«З Оксфорда професор приходив, казав: рівень – світовий!», - зауважив Ігор Пасічник президенту.

На сайті Острозької академії йдеться:

Цей корпус зводять у центрі Острога на місці довгобуду, який ще за часів Радянського Союзу мав бути будинком культури, проте тоді коштів вистачило лише на зведення стін.

 

В Острозькій академії розробили проєкт перетворення недобудови на новий корпус університету, будівництво якого розпочалося восени 2007 року.

У січні на вежі нового корпусу встановили годинники. Згодом перед самим корпусом планують облаштувати академічну площу.

- Буде правильніше, якщо цю вежу ми називатимемо — міська ратуша, яка, до речі, була в центрі міста за часів князів Острозьких приблизно на тому ж місці. Зазвичай ратуша увінчувалася годинником. Ми вирішили, щоб циферблати годинників на теперішній ратуші були символічними. Вони поєднують герб Острозької академії і герб її засновника — князя Василя-Костянтина Острозького.

Фото з сайту Острозької академії

Кожних шість годин там звучатиме мелодія студентського гімну “Gaudeamus”. Спорудження ратуші — це своєрідний подарунок для Острога та символ того, що місто повертає собі колишню славу стольного града, яке мало магдебурзьке право, — розповів ректор Острозької академії Ігор Пасічник.

Фото з сайту Острозької академії

Новий навчальний корпус планують відкрити у жовтні 2019 року під час відзначення 25-річчя відродження Острозької академії.

Нагадаємо, під час візиту в Острог експрем’єр-міністра Володимира Гройсмана у березні, урядовець зазначив, що Кабінет міністрів у 2017 році передбачив на добудову 15 млн грн, у 2018-му - 60 млн, цього року - 10 мільйонів.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень