Орден Героя АТО замість батька отримав син

Нагороду полковник Юрій Цісарук отримав посмертно

Цісарук Юрій Миколайович був старшим офіцером управління оперативного командування «Захід». Згідно з Указом Президента України «Про відзначення державними нагородами України за особисту мужність і високий професіоналізм, виявленні у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» його нагородили Орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

У заході взяли участь керівництво Рівненського обласного військового комісаріату, директор Рівненської школи №1 та весь учнівський клас сина героя Віталія Цісарука.

Як зазначив представник обласного військового комісаріату, підполковник Андрій Наконечний, український народ завжди пам’ятатиме тих, хто поклав своє життя заради найціннішого скарбу – мирного майбутнього для України.

- Нагородження відбувалося в навчальному закладі сина військовослужбовця-артилериста, що дуже символічно, оскільки пам'ятаючи героїв сьогодення, ми сіємо героїзм у серцях наших дітей в майбутньому, - запевнив офіцер.

Про це повідомив Віктор Шубець з ОК «Захід».

 

 

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень