Орден Героя АТО замість батька отримав син

Нагороду полковник Юрій Цісарук отримав посмертно

Цісарук Юрій Миколайович був старшим офіцером управління оперативного командування «Захід». Згідно з Указом Президента України «Про відзначення державними нагородами України за особисту мужність і високий професіоналізм, виявленні у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» його нагородили Орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

У заході взяли участь керівництво Рівненського обласного військового комісаріату, директор Рівненської школи №1 та весь учнівський клас сина героя Віталія Цісарука.

Як зазначив представник обласного військового комісаріату, підполковник Андрій Наконечний, український народ завжди пам’ятатиме тих, хто поклав своє життя заради найціннішого скарбу – мирного майбутнього для України.

- Нагородження відбувалося в навчальному закладі сина військовослужбовця-артилериста, що дуже символічно, оскільки пам'ятаючи героїв сьогодення, ми сіємо героїзм у серцях наших дітей в майбутньому, - запевнив офіцер.

Про це повідомив Віктор Шубець з ОК «Захід».

 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень