![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Не наважились на відкриту і чесну розмову
У студію телеканалу «Рівне 1» запросили кандидатів Романа Маркова, Миколу Ніколайчука, Олега Осуховського.
Однак, усі кандидати не наважились прийти у прямий ефір та відповісти на запитання експертів.
Нагадаємо, напередодні кандидат у народні депутати від м. Рівне Олександр Курсик емоційно викликав на дебати кандидата від партії «Слуга народу» Олександра Ковальчука.
Олександр Курсик викликав «Слугу народу» на дебати (ВІДЕО)
Той на ефір також не з`явився.
Олександр Курсик в прямому ефірі заявив, що прийшов час зруйнувати стереотип про те, що рівняни за усі часи незалежності України обирають не місцевих депутатів - мажоритарників.
- Прикро, що не наважились конкуренти на відкриту і чесну розмову. Прикро що ховаються за об’єктивами відредагованих роликів і за інструкціями столичних політтехнологів. Я відкритий до людей. Щодня спілкуюсь і агітую на ринках, вулицях, в тролейбусах.
Моє завдання у Верховній раді бути зв’язковою ланкою між Рівним і парламентом, міністерствами і президентом. Я буду голосом кожного рівнянина у Верховній раді. Щоб наші проблеми чули в столиці. Щоб міський голова, міська рада, рівненський бізнес і кожен рівнянин відчував підтримку депутата від Рівного.
Я точно знаю, що вам ніколи не буде соромно за те, що мене обрали своїм депутатом. - заявив на телевізійних дебатах Олександр Курсик.
Політолог Михайло Мозоль, який був одним із експертів у прямому ефірі наголошує, що відсутність кандидатів на телевізійних дебатах – це, в першу чергу, неповага до виборців, а також непрофесіоналізм команди, яка працює з кандидатом або політичною партією.
- Зважаючи на те, що політична діяльність – це вироблення спільних правил життя, без належної комунікації з виборцем кандидат не може ані запропонувати власні пропозиції з широкого кола питань, які стоять на порядку денному, ані почути думки громадян та політичних опонентів з цього приводу.
Таким чином, вибір громадян має базуватися виключно на штучно створеному образі, який доноситься до виборця через публікації, відео звернення та інші канали комунікації, і часто суперечить тому, ким кандидат є насправді.
Тому я раджу кандидатам активно долучатися до публічних дискусій та обговорень, які не тільки додаватимуть їм впізнаваності, а отже, підвищуватимуть їх шанси на перемогу у виборчих перегонах, але й даватимуть змогу виборцям більше дізнатися про кандидата та його політичну позицію. - каже політолог.
Політична агітація
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
До мітингувальників з повітряними кульками у центрі Рівного чіплялися невідомі у масках
Курсик зустрівся у Рівному вже з третім міністром (ФОТО/ВІДЕО)
На Рівненщині підробили підпис голови дільничної виборчої комісії
Дитячі садочки – без черг: Олександр Курсик хоче ліквідувати черги до дитсадків
Хроніки Зе! Перемоги: як кандидат від «Слуга Народу» Олександр Ковальчук стрімко завоював довіру виборців Рівного
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК