Опалення звичайної хрущовки потягне на 7500 грн. Як Україна має підняти тарифи на вимоги МВФ (ВІДЕО)

Відомо, що тарифи мають змінитися в травні 2022 року

Відповідно до домовленостей України з МВФ тарифи на опалення мають змінитися уже у травні 2022 року. Відтоді їх обрахунок має відбуватися за ринковими умовами.

Відтак опалення квартири у 50 квадратів може коштувати 7500 грн на місяць, з розрахунку що опалення 1 метра коштуватиме 150 грн. При цьому вартість газу підскочить до 45-48 грн за 1 куб.

На своєму Youtube каналі голова спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко розтлумачив, що відповідно до вимог МВФ Україна зобов'язана збільшити тарифи на комунальні послуги, що передбачено відповідним меморандумом.

Олег Попенко називає три сценарії розвитку подій в Україні з травня 2022 року.

  • У першому випадку: ціни на газ на європейському ринку все ще будуть на високому рівні, українцям доведеться платити більше за гарячу воду, і за газ, і в майбутньому – за опалення.
  • У другому - вартість блакитного палива значно знизиться і навіть за ринкових цін суми в платіжках не зростуть.
  • А у третьому випадку – владі вдасться переглянути меморандум із МВФ та домовитися про нові умови щодо тарифів на комуналку для українців.

Джерело 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень