Олександр Корнійчук повідомив про свою позицію стосовно «двоголів`я» Рівненської обласної ради

Нагадаємо, у четвер 19-го травня Житомирський апеляційний суд розглядав цю справу та ухвалив рішення на користь попереднього голови Володимира Ковальчука. І сьогодні чинний Голова облради Олександр Корнійчук нагадав про те, що, згідно з роз’ясненням Міністерства Юстиції, обрати і звільнити очільника ради можуть лише її депутати:

– Я підписав розпорядження ще минулого тижня, що у нас 17-го червня відбудеться чергова сесія обласної ради. В переліку питань в тому числі є і питання про поновлення на посаді Ковальчука Володимира Олександровича. Якщо ви бачили в Інтернеті, окремі депутати зареєстрували також проект рішення, який говорить про те, що і звільнити Ковальчука, і також звільнити Корнійчука. Я думаю і стою загалом на тому, що рішення про те, хто буде головою, будуть вирішувати депутати.

Також Олександр Корнійчук зауважив, що планує зібрати голів фракцій, обмінятися баченнями на ситуацію та виробити спільну позицію до наступної сесії.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень