У Рівному засудили злодійку, яка крала в дітей золоті прикраси

Зловмисниця знаходила своїх жертв на дитячих майданчиках, коли ті гралися там без нагляду дорослих

Тривало це із вересня по грудень минулого року. Злочинним ремеслом 26-річна рівнянка займалася у районах Боярки-Ювілейного, в одному з яких і проживала. Із собою вона брала свою трирічну доньку, аби не викликати підозр та втертися в довіру до дівчаток.

Жінка знайомилася із ними та пригощала солодощами. А вже потім пропонувала поправити зачіску чи зробити нову, а сама тим часом спритно знімала золоті прикраси. Допоки діти оговтувалися, та швидко покидала місце злочину. Останньою жертвою стала 11-річна рівнянка, яка позбулася в аналогічний шахрайський спосіб золотої сережки. Коли зрозуміла, що сталося, побігла до найближчого магазину. На щастя, там був сусід, який миттєво зреагував, кинувся наздоганяти кривдницю та затримав її. Патрульний наряд поліції, який в той час відпрацьовував територію, одразу прибув за викликом.

Зловмисниця в усьому зізналася і пояснила, що скоювала злочини через скрутне матеріальне становище. Як встановили правоохоронці, рівнянка ошукала п'ятнадцятьох дітей. Усі золоті вироби вона здала у ломбарди. Нещодавно завершився суд над зловмисницею. Вона визнала себе винною та розкаялася. Її визнали винною у скоєні крадіжок та грабежів та призначили 4 роки позбавлення волі. Однак за ґрати вона не потрапить, адже від відбування покарання її звільникли із іспитовим терміном три роки. Крім того, засуджена сплатить завдану її діями шкоду батькам дітей.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень