Офіційно: Kalush Orchestra представлять Україну на «Євробаченні-2022» (ВІДЕО)

Колектив підписав усі необхідні документи

Після скандалу навколо нацвідбору на "Євробачення-2022" та Alina Pash оргкомітет конкурсу вирішив запропонувати гурту  Kalush Orchestra поїхати на міжнародне пісенне змагання.

Щойно стало відомо, що після зустрічі оргкомітету нацвідбору та представників Kalush Orchestra гурт погодився поїхати на конкурс від України. Тож, тепер офіційно можна сказати, що цьогоріч на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2022» Україну представить гурт Kalush Orchestra з піснею Stefania.

Ми вдячні кожному, хто підтримував нас під час фіналу нацвідбору на «Євробачення-2022» та віддав нам перше місце у SMS-голосуванні.

 

Обіцяємо кожному українцю, що виправдаємо ваш вибір. У важкі часи для нашої країни ми повинні знову заявити про себе на весь світ.

 

Тому ми готові гідно представити Україну перед усією Європою, — сказав вокаліст гурту Олег Псюк.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень