ON-LINE

«Очевидне грубе порушення»: Генпрокурор про розрив «Молота» на Рівненському полігоні

субота, 29 вересня 2018

Генеральна прокуратура України притягне до відповідальності тих командирів, які допустили стрільби з порушенням правил безпеки на Рівненському полігоні, де розірвався міномет «Молот». Про це заявив Генеральний прокурор України Юрій Луценко під час брифінгу, повідомляє УНН.

Будуть притягнуті до відповідальності ті, хто всупереч нормативам не забезпечив техніку безпеки при бойових стрільбах на Рівненському полігоні. Це вже очевидне грубе порушення усіх правил безпеки і відповідних нормативних документів, - зазначив Генпрокурор Юрій Луценко.

За його словами, під час відпрацювання слідчих версій по факту розриву міномета на полігоні встановлено, що інтервал між мінометами складав 5-10 м замість встановлених 20-40 м. Також підтверджено факт подвійного зарядження внаслідок неспрацювання запобіжників, тоді як виліт першої міни не відбувся – через не спрацювання спускового механізму.

Також за його словами, буде дана оцінка технічним невідповідностям міномета, які, за однією з версій, також могли стати причиною розриву.

Нагадаємо, раніше журналісти публікували інтерв'ю військового Віталія Продуна, де він повідомив, на його думку, справжні причини трагедії.
 

Поранений на рівненському полігоні: «Не було подвійного заряджання, зате міна - 1979 року»

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного