«Очевидне грубе порушення»: Генпрокурор про розрив «Молота» на Рівненському полігоні

Генеральна прокуратура України притягне до відповідальності тих командирів, які допустили стрільби з порушенням правил безпеки на Рівненському полігоні, де розірвався міномет «Молот». Про це заявив Генеральний прокурор України Юрій Луценко під час брифінгу, повідомляє УНН.

Будуть притягнуті до відповідальності ті, хто всупереч нормативам не забезпечив техніку безпеки при бойових стрільбах на Рівненському полігоні. Це вже очевидне грубе порушення усіх правил безпеки і відповідних нормативних документів, - зазначив Генпрокурор Юрій Луценко.

За його словами, під час відпрацювання слідчих версій по факту розриву міномета на полігоні встановлено, що інтервал між мінометами складав 5-10 м замість встановлених 20-40 м. Також підтверджено факт подвійного зарядження внаслідок неспрацювання запобіжників, тоді як виліт першої міни не відбувся – через не спрацювання спускового механізму.

Також за його словами, буде дана оцінка технічним невідповідностям міномета, які, за однією з версій, також могли стати причиною розриву.

Нагадаємо, раніше журналісти публікували інтерв'ю військового Віталія Продуна, де він повідомив, на його думку, справжні причини трагедії.
 

Поранений на рівненському полігоні: «Не було подвійного заряджання, зате міна - 1979 року»

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень