Слідчий експеримент з мінометами «Молот» на Рівненському полігоні перенесли

На завтра

Про це Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос повідомив у Facebook.

Основна причина – експертам необхідно прибути на полігон, ознайомитися з наявними доказами та матеріалами кримінального провадження, а також визначитися щодо методики підриву/детонації, а ухвалу Рівненського суду про проведення вказаної експертизи слідство отримало лише о 17:00 годині вчора, пише Анатолій Матіос:

А тепер по суті інформую суспільство і ЗМІ, що слідчий експеремент у межах проведення військової, балістичної, вибухо-технічної, хімічної експертизи причин детонації міномету М120-15 "Молот" буде проведено у середу 11.07.2018р.

 

Основна причина- ухвала Рівненського суду про проведення вказаної експертизи фахівцями КНДІСЕ отримана слідством лише о 17.00 год. сьогодні 09.07.2018р.( принагідно знову "дякую" так званим змінам до КПК України імені Лозового про порядок призначення судом експертиз протягом 5 днів).

 

Причина проведення експертизи лише в середу 11.07.2918р.- Експертам необхідно прибути на полігон, ознайомитися з наявними на цей час зібраними доказами та матеріалами кримінального провадження, а також визначитися щодо необхідної методики підриву/детонації двох наданих Міноборони екземплярів мінометів "Молот" з експериментом одинарного та подвійного заряджання, у стані із знятими та/або наявними запобіжниками, механізму дослідження хімічного складу стволів міномету, тощо.

Головний військовий прокурор додав, що Міноборони для експерименту виділило два міномети "Молот" з тієї ж заводської партії, що і міномет, який спричинив загибель військовослужбовців.

Разом з тим, Анатолій Матіос назвав неприпустимими втручання і заяви нардепа Сергія Пашинського, який вчора оголосив про проведення експерименту. 

Військова прокуратура не розповідає як і не береться писати законопроекти замість нардепів, а тому втручання в методику та процес розслідування до конкретного часу засідання окремо взятого комітету є вкрай неприпустим.

Між тим, вчора Радіо Трек намагалося з’ясувати дату та час проведення експерименту. Однак, в ОК «Захід» жодної інформації про це не було.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень