Обшуки у центрі Рівного: житомиряни організували гральний бізнес (ФОТО)

Правоохоронці провели масштабну операцію у трьох областях

Працівники Рівненської місцевої прокуратури у ході спільної операції зі слідчими Рівненського відділу поліції провели одночасно 11 санкціонованих обшуків у містах Рівному, Житомирі та Вінниці. З тим, аби припинити незаконну діяльність гральних закладів.

На підставі зібраних слідством доказів встановлено, що група осіб – усі жителі Житомирської області, всупереч вимогам закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», організувала на території міста Рівне діяльність мережі гральних закладів.

За результатами обшуків за місцем знаходження гральних закладів та місцем проживання організаторів незаконного бізнесу виявлено та вилучено 64 системних блоків та моніторів, 5 ноутбуків, інші комплектуючі до оргтехніки, грошові кошти в сумі близько 400 тисяч гривень, одержані, ймовірно,  злочинним шляхом, 38 мобільних телефонів та фінансові документи.

Досудове розслідування триває. Його здійснюють слідчі Рівненського відділу поліції за процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури.

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень