Півмільйонний штраф загрожує організаторам грального бізнесу на Рівненщині

Чотирьом учасникам організованої групи вже повідомлено про підозру

Злочинна група організувала у Рівному та Костополі підпільний гральний бізнес.

Як повідомляє прокуратура Рівненської області, незаконну діяльність викрито у вересні 2016 року. На підставі зібраних доказів, які підтверджують причетність до цього злочину усіх чотирьох  учасників злочинної групи, днями їм прокуратурою Рівненської області повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 28 ч.1 ст.203–2 Кримінального кодексу України (організація незаконного грального бізнесу в складі організованої злочинної групи). Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Для функціонування ігрових залів ділки орендували 4 нежитлові приміщення у Рівному та Костополі, де відвідувачам пропонували азартні ігри з метою отримання виграшів з використанням комп’ютерної техніки.

Зловмисники забезпечували цілодобову безперебійну діяльність гральних закладів, маскували цей бізнес під інтернет-центри та пункти розповсюдження державних лотерей. 

Під час проведення санкціонованих обшуків у приміщеннях гральних закладів вилучено 228 одиниць комп’ютерної техніки з відповідним програмним забезпеченням та гроші у сумі майже 14 тис. грн, одержані від внесення гравцями ставок. Доказову базу поповнили також вилучені поліцією записи камер відеоспостереження, які зафіксували, як люди грають на ігрових апаратах, чорнову документацію. 

Кожному з підозрюваних загрожує великий штраф – від 170 до 680 тисяч гривень. Після завершення розслідування матеріали кримінального провадження будуть передані найближчим часом до суду, який і визначатиме подальшу долю підозрюваних. 

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень