Оберіть, який подобається більше: 11 варіантів популярної вправи, які допоможуть прибрати живіт (ВІДЕО)

Можна вибрати кілька варіантів, які підійдуть саме вам

Фітнес-тренерка Аніта Луценко показала, як можна швидко накачати прес вдома за допомогою різних варіацій планки. Ми звикли виконувати цю вправу переважно у статичному варіанті. Але насправді її можна виконувати по-різному.

Планка є чудовою відповіддю на питання, як накачати прес дівчині в домашніх умовах. Така вправа гарно впливає на м’язи. Як можна виконувати цю вправу, Аніта Луценко показала у відео.

— Я вам показую одинадцять різних планок – обирай свої чотири штуки, виконай кожну по 45 секунд, – зазначила вона.

Водночас тренерка наголосила, що планка буде ефективною лише тоді, коли поєднувати її з іншими складовими, які потрібні для схуднення – активним способом життя, заняттями спортом, правильним харчуванням і налагодженим режимом сну.

Якщо ці всі фактори в порядку, то планка стане чудовим фізичним навантаженням, яке у результаті приведе вас до вашої мети схуднути і накачати прес.

Як саме потрібно виконувати вправи, Аніта Луценко показала у відео:

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень