«Дуже схожі»: Аніта Луценко розсекретила свого чоловіка вперше за 7 років подружнього життя (ФОТО)

Виховують спільну доньку

Фітнес-тренер і ведуча Аніта Луценко вперше поділилася з шанувальниками фотографіями свого чоловіка. Зіркова тренерка ховала від публіки довгий час свого чоловіка й лише зараз  наважилася виставити романтичні кадри на загальний огляд.

На опублікованих знімках подружжя виглядає щасливим. Олександр Лозовцев тримає на руках Аніту і міцно її обіймає. На іншому фото він цілує її в лоб.

«Це так мило»,

 

«Прекрасні»,

 

«Ось це кохання»,

 

«Ви дуже схожі»,

 

«Красива пара»,

 

«Будьте щасливі», - пишуть шанувальники.

Багато відомих людей дотримуються позиції «щастя любить тишу» і намагаються максимально вберегти своє особисте життя від чужих очей. Так робить і Аніта Луценко.

Разом з Олександром Лозовцовим спортсменка вже близько семи років. Вони мають спільну дитину – доньку Мію. Офіційно пара не розписана.

Олександр – майстер цигун (комплекс вправ зі східних практик). Займається він цим уже 25 років. Чоловік проводить семінари та практичні заняття.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень