Нові факти у справі затриманого за хабарництво депутата міськради Рівного Кудріна

Їх оприлюднив нардеп Ігор Мосійчук

Зробив це вчора у прямому ефірі телеканалу «112».

Нагадаємо, що депутата міськради Рівного від Радикальної партії Олега Ляшка Володимира Кудріна працівники СБУ затримали у вівторок, 29 серпня.

За інформацією управління СБУ Рівненщини, Кудрін взяв 5 тисяч доларів від забудовника, який зводить будинок на березі Басівкутського озера за те, щоб не виступати проти цього будівництва. Також в офісі Кудріна знайшли понад півкілограма обробленого бурштину та наркотики.

Однопартієць Володимира Кудріна, депутат Верховної Ради Ігор Мосійчук, який також є головою партійного суду Радикальної партії Олега Ляшка, в ефірі "112-го" каналу повідомив нові цікаві деталі справи Кудріна.

Говорить Ігор Мосійчук:

На руках Кудріна і на руках його кума, якого оголосили посередником, немає нанесеної суміші, яка була на цих грошах, на грошах і пакеті - нема відбитків пальців ні Кудріна, ні його кума. В офісі проводився обшук і були виламані двері без санкції суду. І в матеріалах які документувалися, наскільки мені відомо, не було жодних фактів задокументованого  вимагання.

 

За словами Ігоря Мосійчука, в офісі Кудірна знайшли 5 тисяч доларів після того, як туди заходив забудовник. Що стосується знайденого бурштину, то, поінформував нардеп, такий можна придбати у будь-якому магазині Рівного.

Також Ігор Мосійчук підкреслив, що не захищає Кудріна. Втім, мають бути докази його винуватості. А нардеп сумнівається, що вони є. Тому що, пояснив,

будівництво на березі Басівкутського озера, проти якого виступав Кудрін, кришує одна з правоохоронних структур.  

 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень