Ніколи не беріть у них в борг: справжні лихварі за знаком Зодіаку

Позичивши у них гроші, ви заженете себе в глухий кут

У житті буває всяке – іноді гроші потрібні настільки терміново, що часу, аби вибрати, в кого саме їх позичати, зовсім немає.

Але, якщо у вас не така ситуація, то краще подумайте двічі перед тим, як взяти в борг у цих знаків Зодіаку ????

Лихвар Овен

Овен не привітався. Овен відвернувся, як тільки вас побачив. Овен не бере слухавку, коли ви йому дзвоните…

Ви все ще не зрозуміли натяку? Тоді Овен скаже прямо — ви затримали повернення грошей на цілих 5 хв! ????

 

А тепер будьте ласкаві — віддайте борг із відсотками і знайдіть суму, яка втішить Овна (так званий моральний збиток) ????

Ну, а питання, чому ваш борг виріс втричі, не за адресою — підопічний Марса не змушував вас брати у нього гроші, тож ви самі винні в ситуації, що склалася.

Лихвар Діва

Людина, народжена під заступництвом Меркурія, ніколи не відчепиться від вас. Ну, хіба ви позичатимете і віддаватимете гроші в один і той же день.

Але з відсотками! Бо за день-другий там вже з’явиться якась пеня, а за тиждень-два виявиться, що віддаєте ви зовсім не борг, а ті самі злощасні відсотки.

Ну, а коли ви повністю розоритеся і назвете себе банкрутом, можете видихнути — знак землі відв'язався. Майже… бо тепер ви у нього в рабстві ????

Лихвар Козоріг

«Ну що, прийшов час віддавати борги!» - цю фразу ви будете чути від Козорога з того моменту, як зробили дурість і попросили у нього грошей. Козоріг не дасть вам спокійно пожити, навіть якщо сума боргу складає гривень 20 ????

До речі, ви забули про відсотки. Але нічого, Козоріг нагадає.

 

А якщо будете противитися, притягне договір, в якому чітко все прописано – наступного разу будете читати папірці, перед тим, як підприсуєте.

Джерело: Ukr.Media

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень