Невипадкові мільйонери: Три знаки Зодіаку, яким судилося бути багатими

Перевірте, чи є ви у списку мільйонерів

Тельці

Представники цього знака Зодіаку все життя прагнуть оточувати себе розкішшю.

В них творчий склад розуму, тому бажаного вони досягають, вражаючи оточення своїм креативом. Найголовніше для Тельців – це безпека, нерухомість та фінансову стабільність.

Терези

Представники цього знака Зодіаку дуже люблять оточувати себе гарними речами, ні в чому собі не відмовляти, красиво одягатися та подорожувати.

Від себе особисто та від оточення вони завжди вимагають більшого, намагаючись заробляти якнайбільше. Терези вміють працювати як самостійно, так і в команді, підтримуючи та наставляючи кожного.

Риби

Представники цього знака почувають себе в бізнесі «як риби у воді».

У них чудова хватка, пильне око на вигідні проєкти. Якщо вони передчують великий прибуток, то стараються все зробити  якнайкраще. Вони люблять мріяти, будувати великі плани та витрачають свою енергію на їхнє втілення.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень