Невдоволені новим постачальником? Повернутися до «РІВНЕГАЗ ЗБУТУ» - просто

Доступна інструкція для споживачів

У січні цього року Уряд ухвалив рішення, яким визначив граничну ціну на газ для побутових споживачів.

З 1 лютого у всіх постачальників газу ціни майже однакові й не перевищують 6,99 грн за кубометр.

Тож для багатьох споживачів, що поспішили змінити постачальника, наразі визріло рішення повернутись до перевіреного постачальника зі зручними сервісами.

Ми з розумінням ставимось до споживачів, які орієнтувались лише на ціну газу і не зважали на якість обслуговування у нових надавачів послуг. Новим клієнтам і тим, хто бажає повернутись до ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ», пропонуємо спрощену процедуру зміни постачальника, – розповідає начальник відділу продажів фізичним особам ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» Тетяна Парфенюк.

Для того, щоб стати клієнтом ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ», необхідно заповнити онлайн форму на сайті gaszbut.com.ua та дочекатися дзвінка від менеджера компанії. Додаткову інформацію можна отримати  за телефоном 067-01-01-104.

Перевагою ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» є наявність мережі Центрів обслуговування клієнтів та онлайн сервісів. Обирайте найкомфортніший для вас:

  • Особистий кабінет на сайті 104.ua
  • Мобільний додаток 104.Mobile
  • Чат-боти 7104ua у Viber та Telegram
  • IVR-меню у контакт-центрі, що працює 24/7.

Фахівці компанії дбають про те, щоб споживачі купували газ на найвигідніших умовах і регулярно проводять акції. Інформацію про них можна дізнатися на сайті або на Facebook-сторінці компанії.

ТВІЙ ГАЗЗБУТ. Надійний та зручний для кожного

* - на правах реклами

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень