Неплатоспроможний: Відомо, який банк вирішив ліквідувати НБУ

Не виконав вчасно свої зобов’язання

Нацбанк ухвалив рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати «Банк Січ». Його визнали неплатоспроможним на початку серпня. Про це повідомила пресслужба Національного банку.

Регулятор вдався до такого кроку зважаючи на пропозицію Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. 

Рішення набирає чинності з 10 жовтня 2022 року.

Правління Нацбанку 9 серпня віднесло «Банк Січ» до категорії неплатоспроможних, бо банк не виконав вчасно свої зобов’язання перед регулятором за кредитами рефінансу через брак коштів. Після цього Фонд гарантування розпочав виведення «Банку Січ» з ринку та ввів у нього тимчасову адміністрацію.

Діяльність АТ «БАНК СІЧ» характеризувалася неякісною системою корпоративного управління, неефективною бізнес-моделлю, здійсненням ризикових операцій, що підтверджується збитковою діяльністю та негативною динамікою нормативів капіталу фінустанови, — йдеться у повідомленні.

Вкладникам пообіцяли повернути гроші за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб у повному розмірі, включаючи відсотки, нараховані станом на кінець дня, що передує дню початку процедури виведення банку з ринку.

Загалом можлива сума виплат гарантованої суми вкладникам на 1 липня 2022 року становить 1 млрд 229 млн 700 тис. грн.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень