

Розважати людей на телебаченні він більше не хоче
Український шоумен Сергій Притула розповів, що війна змінила його світогляд і не тільки. Тому він вирішив, що більше не буде ведучим розважальних шоу.
В інтерв'ю Маші Єфросиніній він сказав, що може працювати на радіо, де буде висвітлювати свої волонтерські ініціативи, а ось розважати людей на телебаченні він більше не хоче.
— Я не сумую за тим, що залишилося за спиною і вдячний за цей етап свого життя.
Спираючись на деякі речі, які сталися за останні кілька тижнів, я можу тобі з упевненістю сказати, що повернення до розважального телебачення не буде ніколи.
Це великий і довгий етап життя, але зараз я відчуваю його повністю перевернутим, - сказав Притула.
Своє рішення він пояснив тим, що розважальні програми вимагають максимальної залученості та позитивного настрою. І якщо раніше він міг взяти себе в руки та веселити людей, що б не відбувалося в його житті, то після 24 лютого він втратив відчуття, що йому це буде вдаватися і далі. Тому він вирішив направити всі свої сили на волонтерство.
— Я максимально щасливий в тому, чим зараз займаюся. Те, що зараз робить наш фонд - це колосальна робота, це те, чим я буду пишатися в старості.
Те, чим я займаюся, не проміняю ні на що інше, тому що я розумію, наскільки це важливо.
Тому що я теж хочу, щоб якомога швидше закінчилася війна, - підсумував Притула.
Радіо Трек: НОВИНИ
«Питання майже вирішене»: назвали категорії військових, яких демобілізують
Євросоюз перейде на нові гроші у 2026 році
Що потрібно викинути 2 грудня, щоб привернути у дім гроші: народні прикмети
Їх вигадали для жарту: українські прізвища, які викликають усмішку й досі існують
«Це буде перевірка, якої ще не було»: мольфар назвав найскладніший місяць за всю війну
Президент роздав ордени «кварталівцям» та «московському гастролеру» Козловському
Притула повідомив, куди пішли 600 млн, які збирали українці на «Байрактари» (ВІДЕО)
«Світ перевернеться»: Притула інтригує, на що витратять зібрані на «Байрактари» кошти (ВІДЕО)
Виробник шокований українцями: «Байрактари» віддадуть безкоштовно (ФОТО)
Оля Полякова шокувала зізнанням про свій вік і розповіла, чому всіх обманювала (ВІДЕО)
У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте
У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено окуляри та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину
27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.