Необдумані вчинки – Стрільцям, емоційна нестабільність – Дівам: гороскоп на 19 червня

А Овни не знайдуть спільної мови з домашніми

ОВНИ

У вас можуть виникнути розбіжності з домашніми. Серйозні розмови слід відкласти, оскільки вас залишить дар переконання.

ТЕЛЬЦІ

Намагайтеся цього дня завершити максимальну кількість неприємних або нудних справ. Зараз найбільш підходящий час, тому використовуйте його з користю.

БЛИЗНЯТА

Ваші роздуми про минуле допоможуть по-новому подивитися на те, що відбувається. Це стане цінною опорою для подальших дій.

РАКИ

Будьте обережними, бо є ризик помилитися. Продумуйте кожен свій крок. Перед ухваленням важливих рішень порадьтеся з кимось більш досвідченим у цьому питанні.

ЛЕВИ

Усі завдання будуть даватися вам легко, тому можна підвищити свою продуктивність. Також це гарний час для роботи руками.

ДІВИ

Ваш емоційний фон буде нестабільним, тому будь-яка дрібниця може вивести вас з рівноваги. Постарайтеся не нервувати й тверезо оцінювати те, що відбувається.

ТЕРЕЗИ

Вас чекають несподівані зміни на краще. Давні справи почнуть вирішуватися на вашу користь. Зараз краще не ризикувати, щоб не відлякати удачу.

СКОРПІОНИ

Не поспішайте з рішеннями. Але сміливо беріться за масштабні проєкти, вони обіцяють привести вас до успіху.

СТРІЛЬЦІ

Необдумані вчинки можуть мати неприємні для вас наслідки. Прислухайтеся до думки оточуючих. Вчіться на чужих помилках, щоб уникнути власних.

КОЗОРОГИ

Цей день буде знаковим для вас. Усі справи, які ви розпочнете зараз, будуть напрочуд вдалими. А невеликі перешкоди лише зроблять вас сильнішими.

ВОДОЛІЇ

Цього дня ви говоритимете виключно про себе. Спробуйте стримуватися, якщо хочете, щоб розмова дала результат.

РИБИ

Вам краще не ризикувати, оскільки один неправильний крок може обернутися провалом. Також небажано наполегливо проявляти свої почуття.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень