Небезпечне печиво виявили в українських магазинах: у складі – суцільна отрута

Найкраще готувати печиво вдома

На прилавках українських магазинів дедалі частіше можна побачити печиво з суцільними «Е-шками», які виробники навчилися маскувати іншими, незрозумілими словами.

Виконавчий директор Союзу споживачів України Максим Несміянов розповів, що під час однієї з перевірок в Одесі його шокувала небезпечна знахідка:

На фото Максим Несміянов. Ілюстративне, з відкритих джерел
На фото Максим Несміянов. Ілюстративне, з відкритих джерел

– Був в Одесі з перевірками: заходжу в магазин на Привозі, все добре, гарний асортимент. Коробку підіймаю — 4 дні прострочення. Читаю склад, написано «київські солодощі», але місто-виробник Харків. Щось не сходиться.

 

Читаю склад, Е102, Е110, Е122, Е124. Після цього пристойні люди пишуть «впливає на активність і увагу дітей», а чесніші додадуть ще й алергічну реакцію. Ці взагалі ані слова не написали, зате ціни понад 100 грн за кілограм, – розповів експерт.

Максим Несміянов стверджує, що після такого маркування «Е-шками» на етикетці слід дописувати попередження те саме, що пишуть на сигаретних пачках. Наприклад, «впливає на активність і увагу дітей» або «викликає алергічну реакцію».

Експерт переконаний, що виробники продуктів навмисно вводять покупців в оману.

–  Ще як обманюють — не «Е-шку» пишуть, а пишуть «сорбат калію» або «уротропін», розписують поняття, щоб ввести в оману покупця.

 

В Україні за імідж ніхто не переживає, головне — прибуток. Тому коли купуєте солодощі, дивіться, яка кількість емульгаторів використовувалася, що використовувалося як замінник какао-масла, що замість цукру, читайте склад.

 

Повний хаос, соєвий лецитин у добавках, навіть якщо цукерки гарні та презентабельні. Окремий привіт чиновникам від українців: неможливо прочитати склад, це що за шрифт?!

 

У мене одна дурна порада українцям: робіть самі це печиво, — зауважив Максим Несміянов.

Джерело: Україна 24

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень