![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Адже підприємства вже потерпають від нової плати за електроенергію
З 1 липня плату беруть по-новому: окремо за розподіл її і окремо за траспортування. Через це вона зросла. А це, відповідно, приведе до здорожчання вартості товарів та послуг. Постраждає і населення, і підприємства стануть збитковими і неконкурентними.
Міський голова Рівного Володимир Хомко пояснив:
Рішення уряду, які були прийняті в останній час, призвели до того, що електроенергія в Україні для промислових споживачів, комунальних підприємств піднялася приблизно на 22-23%. Це суттєве зростання. І це привело до того, що для приватних підприємств, які споживають багато електроенергії, їхня продукція стає неконкруентною, а для комунальних підприємств – що вони збанкрутують.
Якщо ви бачили засідання Асоціації водоканалів України, то більшість водоканалів переходить на роботу за графіком. Це не є нормально. Я, як колишній директор «Рівнеоблводоканалу» скажу зразу, що це приведе до різкого росту аварійності, до зниження якості послуг, до зниження якості води і до багатьох інших негативних наслідків. Це безумовно прокол уряду колосальний, що не відрегулювали зразу тариф для комунальних підприємств.
Виступили на підтримку Володимира Хомка і директор «Рівнеоблводоканалу» Андрій Карауш та керівник КП «Рівнеелектроавтотранс» Валентин Ткачук. А також депутати міськради, які є керівниками приватних підприємств, що споживають багато електроенергії.
За звернення до Президента, Верховної Ради, Кабміну,НКРЕКП проголосували усі 29 депутатів, які були присутні на сесії. У ньому просять знизити тариф для підприємств.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Викинути колаборантів і змусити Мінкульт: рівненська облрада звернулася до Президента
Депутат Іванова попросила міськраду Рівного захистити її від Федорчука
Винен і Кабмін: завалювали скаргами і зверненнями торік управління праці та соцзахисту Рівного
Півтори тисячі обурених мешканців Рівненщини звернулися до управління Держпраці
У Рівному призначили нового і молодого директора стадіону «Авангард»
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК