ON-LINE

Не «вбивати» підприємства і не доводити населення до зубожіння проситиме міськрада Рівного

четвер, 15 серпня 2019
Адже підприємства вже потерпають від нової плати за електроенергію

З 1 липня плату беруть по-новому: окремо за розподіл її і окремо за траспортування. Через це вона зросла. А це, відповідно, приведе до здорожчання вартості товарів та послуг. Постраждає і населення, і підприємства стануть збитковими і неконкурентними.

Міський голова Рівного Володимир Хомко пояснив:

Рішення уряду, які були прийняті в останній час, призвели до того, що електроенергія в Україні для промислових споживачів, комунальних підприємств піднялася приблизно на 22-23%. Це суттєве зростання. І це привело до того, що для приватних підприємств, які споживають багато електроенергії, їхня продукція стає неконкруентною, а для комунальних підприємств – що вони збанкрутують.

 

Якщо ви бачили засідання Асоціації водоканалів України, то більшість водоканалів переходить на роботу за графіком. Це не є нормально. Я, як колишній директор «Рівнеоблводоканалу» скажу зразу, що це приведе до різкого росту аварійності, до зниження якості послуг, до зниження якості води і до багатьох інших негативних наслідків. Це безумовно прокол уряду колосальний, що не відрегулювали зразу тариф для комунальних підприємств.   

Виступили на підтримку Володимира Хомка і директор «Рівнеоблводоканалу» Андрій Карауш та керівник КП «Рівнеелектроавтотранс» Валентин Ткачук. А також депутати міськради, які є керівниками приватних підприємств, що споживають багато електроенергії.  

За звернення до Президента, Верховної Ради, Кабміну,НКРЕКП проголосували усі 29 депутатів, які були присутні на сесії. У ньому просять знизити тариф для підприємств.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено портмоне

    Втрачено портмоне чорного кольору з ключами і документами на прізвище Кучеренко Віктор...
  • Втрачено портмоне

    Втрачено портмоне чорного кольору з ключами і документами на прізвище Кучеренко Віктор...
  • Загублено пакет

    2 серпня, в неділю, в районі краєзнавчого музею згубили пакет з грошима. Велике прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного