Викинути колаборантів і змусити Мінкульт: рівненська облрада звернулася до Президента

Рівненська обласна рада звернулася до Президента з проханням змусити Міністерство культури почати реєстрацію ПЦУ.

Досі жодна громада не змогла перереєструватися до новоутвореної церкви. Хоча за словами голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка, в адміністрації вже давно готові займатися роботою.

Очільник обласної фракції «Свобода» Олександр Савчук підготував проект звернення до Президента з вимогою вплинути на процес реєстрації:

У зв’язку зі створенням ПЦУ припинили свою діяльність юридично Київський патріархат і православна церква. ПЦУ ще юридично не створена. А двох церков ще немає.

На мою особисту думку - це робота російських спецслужб. Тож ми просимо в Президента викинути колаборантів з крісел і змусити Мінкульт до виборів зареєструвати ПЦУ.

Обласна рада звернення підтримала. Тож депутати звернуться до Президента з проханням вплинути на Мінкульт, аби до виборів ПЦУ таки зареєстрували.

Нагадаємо, що голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко раніше говорив, що Рівненську Єпархію могли б зареєструвати вже сьогодні. Однак жодних повідомлень про це від Мінкульту та органів самоврядування не надходило.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень