Не їжте його ввечері: Продукт, який заборонено їсти перед сном

Це може обернутися поганим самопочуттям вранці

Ритм життя, що постійно прискорюється, і відсутність часу на повноцінний прийом їжі змушують людей шукати можливості «заправитися» енергією буквально на ходу. Деякі вже давно забули, що таке сніданок, і їдять ближче до обіду.

Через це порушуються біологічні процеси і організм починає вимагати добавки у вечірній час. Але чи шкідливо їсти перед сном і що категорично не можна їсти у вечірній час?

Дієтологиня Євгенія Розум дала відповідь на ці питання.

Рекомендується вечеряти не пізніше, ніж за 3-4 години до сну, - прокоментувала дієтологиня. 

 

Що не можна їсти перед сном

Слід відмовитися від прийому важкої їжі, яка потребуватиме колосальних внутрішніх ресурсів на її обробку. Дієтолог радить у жодному разі не вечеряти червоним м'ясом. Воно містить велику кількість сполук і складних структур, на його перетравлення знадобиться дуже багато сил.

Якщо знехтувати цією порадою, можна легко порушити біологічні ритми, що обернеться поганим самопочуттям вранці, нездужанням і відчуттям важкості в животі.

Краще віддати перевагу легким стравам із риби чи птиці. Оптимальним буде вечірній перекус із яєць.

За кілька годин до сну процес перетравлення їжі в організмі призупиняється, і під час сну він має витрачати зусилля на відновлення, а не на переробку важких страв, підкреслює дієтолог.

У молодому віці це не так помітно, але пізніше неправильно обраний час прийому їжі серйозно впливає на здоров'я.

Джерело: Мета 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень