Не вистачає 6 мільйонів: на що планують збільшити витрати з бюджету Рівного

Найбільше треба додати Рівненській ЦМЛ

Видатки бюджету Рівненської громади на поточний рік планують збільшити на 6 мільйонів гривень.

Найбільше – понад 4 мільйони – просять додати центральній міській лікарні на оплату електроенергії у зв’язку з запуском кисневої станції.

І ми вже повідомляли, що депутати незадоволені такими витратами.

Понад 660 тисяч необхідно передбачити на комунальні послуги і тимчасову оренду приміщення, куди переїде музична школа №1, поки у 100-річному закладі на вулиці 16 Липня триватиме ремонт.

Приміщення музичної школи на вулиці 16 Липня
Приміщення музичної школи на вулиці 16 Липня

Понад 750 тисяч потрібно на утримання Будинку ветеранів, який став комунальним закладом.

І понад пів мільйона – на будівництво каналізації в районі бульвару Хмельницького (від вулиці Бульби Боровця до вулиці Гетьмана Виговського).

Серед змін до бюджету розглядають також передбачення 150 тисяч гривень на облаштування інсультного центру у міській лікарні. Це один із проєктів-переможців громадського бюджету.

Вказані зімни нині розглядають комісії міської ради. А остаточне рішення ухвалять депутати на сесії.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень