Не позичайте: Чому прикмети забороняють давати сіль сусідам

Ви ризикуєте зазнати втрат

Українці завжди були приязними та з легкістю позичали сусідам необхідні речі. Але з давніх-давен були певні заборони, що позичати не варто. Наприклад, сіль.

Чорна магія

Річ у тому, що сіль часто використовують у різних ритуалах та обрядах. Вона має певні енергетичні властивості і не дарма люди кажуть, що розсипати сіль — до сварки.

Особливою силою володіє сіль, взята з дому людини, якій хочуть нашкодити. Тож краще ніколи не позичати сіль, аби вам нею не насолили.

 

Особливо негативною є прикмета, коли приходили позичати сіль і хліб. Люди вірили, що таким чином можна віддати щастя і спокій сім’ї.

Якщо вже ви позичаєте сіль, то наголосіть людині, що повертати її не треба. І, якщо вам таки її принесли назад, навіть не заносьте у помешкання, попросіть лишити перед порогом, а потім позбудьтеся її.

Джерело: Ukr.Media

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень