Жіночі прикраси, які притягують біди

Їх краще не носити

Прикраси та коштовності заряджаються енергетикою людини, яка їх носить, тому краще не носити чужі. Але є й ті, які навіть новими не радять носити езотерики.

Прикраси з опалом

Опал має властивість приносити господарям біди і печалі. Наприклад, римський сенатор Ноннія, за переказами, мав прикраси з цим дорогоцінним каменем і був убитий. І це не поодинока історія про зв'язок опалу та нещасливої долі.

Фамільні коштовності

Є родини, де прикраси передають з покоління у покоління. Але до таких виробів треба ставитися з обережністю. Прикраси, які передавали у спадок, десятиліттями накопичували енергетику різних людей. Таким чином вони можуть впливати на долю нащадків.

Прикраси, які ви десь знайшли

Езотерики і маги кажуть, що випадково ніде нічого не з’являється. Ба більше, те, що знайшли на землі, не варто підіймати. На таких речах може бути накладене змовляння, або навіть прокляття.

З огляду на ризики, фахівці не радять купувати прикраси з ломбарду або просто з рук. Зазвичай такі речі можуть принести лише неприємності і безгрошів’я.

Джерело: Ukr.Media

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень