Не платіть за комуналку. Застереження для українців, які можуть втрапити в халепу

Йдеться про оплату комунальних послуг на тимчасово окупованій території

Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг застерігає українців, які опинилися на тимчасово окупованій території  - не платити окупантам за спожиті комунальні послуги.

Перерахування коштів за надані житлово-комунальні послуги на рахунки підконтрольних окупаційній владі банківських установ або сплата готівкою не зараховується як оплата — з ворогом не може бути жодних «взаємозаліків», окрім репарацій з його боку, - йдеться у заяві НКРЕКУ.

На тимчасово окупованих територіях ворог запроваджує свій механізм оплати за електро- та теплову енергію, газ, воду та водовідведення для побутових та непобутових споживачів. З населення намагаються зібрати готівку для оплати на надані послуги, або спрямовують платежі на рахунки банків, які не мають ліцензії НБУ. Ніяких взаємозаліків між окупаційним режимом та українськими комунальними підприємствами немає.

У НКРЕКУ наголосили, що оплата за зазначені послуги має здійснюватися виключно на рахунки електро-, газопостачальних та комунальних підприємств, відкриті у встановленому законодавством України порядку.

Зазначимо, що на підконтрольній Україні території обов'язки оплати комунальних послуг навіть за умов воєнного стану ніхто не скасовував.

Джерело: ФАКТИ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень