На окупованих територіях України масово викрадають чоловіків призовного віку

Ними хочуть поповнити обмінний фонд або ж залучити до параду 9 травня

На тимчасово окупованих українських землях росія проводить масштабні «фільтраційні заходи».

На територіях Харківської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Луганської, Донецької областей жертвами окупантів найчастіше стають чоловіки призовного віку. В першу чергу – ветерани АТО/ООС, колишні військові та правоохоронці, проукраїнські активісти, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Відомо, що в приміщеннях херсонського ізолятора тимчасового утримання перебувають понад 300 проукраїнських активістів і ветеранів АТО/ООС, яких допитають і катують.

 

А в селі Велика Лепетиха Херсонської області окупанти створили фільтраційний табір, куди нещодавно прибули близько 400 російських військовослужбовців, одягнених у форму росгвардії. Вони шукають і затримують чоловіків, яких потім вивозять в напрямку окупованого Криму.

Таким чином загарбники «поповнюють обмінний фонд». Українських заручників планують обмінювати на російських військових злочинців. Навіть за умови, якщо українці не брали участі у бойових діях 2022 року.

Крім того, ГУР не виключає організацію пропагандистських «парадів перемоги» за участі затриманих українців.

Їх можуть спробувати видати за «військовополонених» та провести вулицями окупованих міст. Аналогічні заходи відбувались в Донецьку 2014 року. Тоді українських героїв після численних тортур примусили пройти центральною вулицею Донецька, де їх принижували.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень