Московити змушують українців безплатно працювати на полях

Так вони борються з порушниками

У тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області російські загарбники примусово відправляють українців на безплатні роботи.

Приводом для цього окупанти використовують порушення «законів». Нині відомо про чотири подібні випадки.

За водіння у нетверезому стані передбачено 120 годин громадсько-корисних робіт. Те, де саме проходитимуть роботи, визначатиме місцева влада. Жителі окупованої Якимівки вже встигли попрацювати на московитів на прополюванні полів.

Також окупанти створюють реєстри порушників і серед працівників органів влади. Це може стати  виправданням для того, щоб забирати майно українців на непідконтрольній території.

У такий спосіб в окупантів з'явиться безплатна робоча сила, а в російських новинах – маса сюжетів про високі досягнення у боротьбі з порушниками на «звільнених» територіях.

Джерело: Патріоти України

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень